Multi Q16 Transmodülatör | TROBOX QAM

2017-07-05T14:39:45+00:00

 

 

Ürün Sayfası
Kullanım Kılavuzu

Multi Q16 Transmodülatör | TROBOX

Multi Q16, toplu konut, turizm tesisleri gibi yerleşim alanlarında mevcut bulunan veya yeni oluşturulacak çok aboneli yayın dağıtım şebekelerinde, tek merkezden alınan uydu TV yayınlarının her abone tarafından dijital yayın teknolojilerine uygun yüksek çözünür-lük ve kapasitede TV formatında izlenmesine olanak sağlar.
Multi Q16 profesyonel uygulamalar için gelişmiş bir ana merkez yayın sistemi olup, 16 uydu transponderinden (DVB-S/S2) alınan yayınların 16 QAM (DVB-C) kanalından verilmesini sağlayarak tek bir kompakt sistemde yüzlerce kanalın dağıtımını olanaklı kılar.

  • 16 farkı uydu frekansını 16 farklı QAM kanal çıkışından vermeyi sağlayan ultra kompakt çözüm,
  • Multi Q16R modelinde sunulan yedek güç kaynağı sayesinde birincil güç kaynağı arızalansa bile ikinci güç kaynağı devreye girerek sistemin kesintisiz çalışması güvence altına alınır,
  • LCN (Merkezden Kanal Sıralama) fonksiyonu ile tüm televizyonlarda istenen tematik sıralamada, eş sırada yayın izleme,
  • Sistemin tüm parametreleri kurulum yazılımı ile kolay ve hızlı bir şekilde programlanabilir. Yapılan ayarlar dışarı/içeri aktar fonksiyonları ile kaydedilip kopyalanabilir.
16 Giriş
16 Çıkış
16×16
QAM
Merkezi Dijital Tv Sistem Rehberi

Kompakt kasada 16 DVBS/S2 alıcı + 16 QAM modülatör modülü bir arada.

Fiyat performans oranı en yüksek QAM Headend!
Merkezi Dijital Tv Sistem Rehberi

Divitron QAM 4×4

2017-07-05T14:39:50+00:00

Ürün Sayfası
Kullanım Kılavuzu
CE Belgesi
Merkezi Sistem Ürün Kataloğu

Divitron QAM 4×4 Transmodülatör

Divitron QAM 4X4, toplu konut, turizm tesisleri gibi yerleşim alanlarında mevcut bulunan veya yeni oluşturulacak çok aboneli yayın dağıtım şebekelerinde, tek merkezden alınan uydu TV yayınlarının her abone tarafından dijital yayın teknolojilerine uygun yüksek çözünürlük ve kapasitede TV formatında izlenmesine olanak sağlar.

Divitron QAM, profesyonel uygulamalar için gelişmiş bir ana merkez yayın sistemi olup, 4 QPSK-IF uydu transponderinin, 4 farklı QAM-RF (S3-E69 aralığında) kanalına demodülasyon multiplex işlemleri ardından yerleştirilmesini sağlayan bir transmodülatör sistemidir. Opsiyonel CAM girişleri ile ana merkez üzerinden çözülmüş şifreli yayınların dağıtımına olanak sağlar. Bu sayede Dijital Uydu TV Operatörleri için mevcut olan bir altyapıyı değerlendirerek, ölçeklendirilebilen ve verimli bir içerik dağıtımına olanak tanır.

  • 19” 2RU mekanik yapı içinde 4 kanal DVB-S/S2 Alıcı ve DVB-C Modülatörlü kompakt çözüm,
  • Yayın ekleme ve eksiltme imkanı veren REMUX özelliği ile yüksek yayın kapasitesinde kolay kontrol edilebilir kanal düzenlemesi,
  • LCN (Merkezden Kanal Sıralama) fonksiyonu ile tüm televizyonlarda istenen tematik sıralamada, eş sırada yayın izleme,
  • Sistemin tüm parametreleri FaceTron yazılımı ile kolay ve hızlı bir şekilde programlanabilir. Yapılan ayarlar dışarı/içeri aktar fonksiyonları ile kaydedilip kopyalanabilir,
  • Opsiyonel olarak şifreli yayınlar (Digitürk,D-Smart) için CAM desteği ve dahili BISS çözme.
4 Kanal
Kompakt
REMUX
19″ Rack
Merkezi Dijital Tv Sistem Rehberi

Kompakt kasada 4 DVBS/S2 alıcı + 4 QAM modülatör modülü bir arada.

LCN, REMUX ve Şifre Çözme Fonksiyonları ile Yeni Nesil TRON Headend
Merkezi Dijital Tv Sistem Rehberi